Harmonogram pracy kierowcy już dostępny na Androida ·

Czym jest aplikacja Harmonogram pracy kierowcy?

Głównym zadaniem aplikacji jest zapewnienie każdemu kierowcy bieżącego dostępu do własnego (aktualnego) planu pracy, przyspieszenie przepływu informacji na linii dyspozytor- kierowca oraz minimalizowanie zakłóceń wynikających z sytuacji losowych (np. awarie, podmiany).

Aplikacja współpracuje z desktopowym harmonogramem czasu pracy kierowców Veritum w przewozach pasażerskich.

Jak wygląda Harmonogram pracy kierowcy na systemie  Android?

Harmonogram pracy kierowcy na systemie Android posiada czytelny i intuicyjny interfejs o widoku kalendarza z zaplanowanymi zadaniami w wyznaczonym oknie czasowym (zakres dat do wyświetlenia jest konfigurowalny).

Rys. 1. Ekran aplikacji z wyborem zakresu dat do wyświetlenia harmonogramu

Rys. 2. Ekran aplikacji z z harmonogramem pracy w zadanym oknie czasowym.

Sprawdzając wybrany dzień otrzymujemy widok listy zadań. Każde zadanie opatrzone jest numerem, godziną rozpoczęcia i zakończenia. Kierowcy mogą zostać przekazane informacje dodatkowe w zadaniu (personalizowany komunikat dotyczący kierowcy, pojazdu lub realizowanej linii). Dodatkowo, jeśli do zadania została już wystawiona karta drogowa i przypisany pojazd, prezentowane są również te informacje.

Rys. 3. Ekran aplikacji z widokiem listy zadań na dany dzień.

Rys. 4. Ekran aplikacji ze szczegółowym przebiegiem dnia pracy opisanym w pozycjach.

Zmiany w planie pracy kierowca widzi zaraz po ich naniesieniu na grafik!

    Przechodząc do listy pozycji kierowca może sprawdzić szczegółowy przebieg dnia pracy. W przypadku postojów informowany jest o jego rodzaju (obsługa codzienna, postój międzykursowy, przerywany czas pracy), a w przypadku jazd o jej charakterze (dojazd, numer kursu) oraz relacji. Wszystkie pozycje opatrzone są godziną początku i końca. Pozycje grupowane są w ramach zadania które realizują, oraz pojazdów na którym są realizowane.

    Harmonogram pracy kierowcy w aplikacji mobilnej na system Android jest już dostępny!

    Informujemy, że klienci którzy aktualnie korzystają z możliwości podglądu planu pracy w aplikacji Veritum Mobile zostaną bezpłatnie przeniesieni do Harmonogramu pracy kierowcy w aplikacji Veritum.

    Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu. Oddzwonimy!

    Poznaj nas bliżej