Znajdź Veritum w swoim sąsiedztwie

Z roku na rok przybywa firm pracujących na Veritum. Sprawdź gdzie masz najbliżej i zasięgnij opinii czy warto z nami współpracować.

Czerwieńsk

Częstochowa

PKS Częstochowa S.A.

Dąbrowa Górnicza

Jarosław

Jeziorzany

Lędziny

Legnica

Nowy Sącz

PKS w Nowym Sączu S.A.

Ostrowiec Świętokrzyski

Pobiedziska

Stalowa Wola

Stęszew

Trzcianka

Trzebieszów

Gospodarstwo Rolne Małgorzata Kłopotek

Gospodarstwo Rolne Jerzy Kłopotek

JJ Farm Janusz Kłopotek

Tychy

Zielonka

Poznaj opinie naszych klientów

Stale rosnąca liczba współpracujących z nami podmiotów i ich pozytywne opinie utwierdzają nas w działaniu i motywują do dalszej wytężonej pracy.

(..) Współpraca z System-1 układa się bardzo dobrze, a ciągły rozwój firmy pozwala na stały wzrost jakości oferowanych produktów. Polecamy System-1 jako solidnego i profesjonalnego partnera z dużym doświadczeniem i pozytywnym stosunkiem do klienta. (..)

Tomasz Rochowicz, prezes zarządu (2002 –
2016)

(..) W chwili obecnej System-1 wykonuje na rzecz naszej Spółki usługi utrzymania i rozwoju dostarczonego systemu logistycznego, a także służy doradztwem i fachową pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów dotyczących funkcjonowania systemu. (..)

Rafał Buczek, wiceprezes zarządu

(..) System-1 wykonała powierzone prace wdrożeniowe z dużym zaangażowaniem i należytą starannością, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Spółka posiada wykwalifikowaną kadrę, jest solidnym, elastycznym we współpracy partnerem (..)

Dariusz Andrzejewski, prezes zarządu

(..) Firma zaprezentowała swoją rzetelność, kreatywność i profesjonalizm oraz otwartość na zagadnienia związane z usługami wdrażania, serwisu i konserwacji systemu „VERITUM” (..)

Andrzej Solnica, prezes zarządu

(..) Wdrożenie oprogramowania w naszej firmie przebiegało bardzo sprawnie, zespół System-1 wykazał się należytym profesjonalizmem i starannością. (..)

Hieronim Urbanek, prezes zarządu

(..) Uwagę przykuwa obsługa klienta, charakteryzująca się otwartością i życzliwością. Pracownicy „System-1” reagują na wszystkie nasze uwagi, celnie dostosowując program do naszych bieżących potrzeb. (..)

Grzegorz Grzelczak, prezes zarządu

(..) W chwili obecnej, system Veritum z powodzeniem wspiera działalność naszej spółki we wszystkich dziedzinach, m.in. w zakresie przewozu osób i towarów, stacji obsługi pojazdów, wywozu odpadów oraz sprzedaży towarów, w tym paliw. (..)

Leszek Kania, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu

(..) Jesteśmy usatysfakcjonowani z przebiegu współpracy z firmą System-1 oraz sposobu i szybkości reakcji na nasze wymagania. (..)

Aleksander Patoła, prezes zarządu

(..) Produkty oferowane przez firmę System-1 są dobrej jakosci, zrozumiałe dla pracowników oraz w konkurencyjnej cenie, co powoduje, że bardzo jestesmy zadowoleni ze współpracy. (..)

inż. Wiesław Bednarski, prezes zarządu

(..) Wysoko wykwalifikowana kadra bardzo efektywnie realizuje stawiane im zadania dostosowując programy do naszych potrzeb. (..)

mgr inż. Jacek Krata, prezes zarządu

(..) Jesteśmy zadowoleni z przebiegu współpracy, sprawności działania oraz dobrej komunikacji z pracownikami System-1. Z przyjemnością rekomendujemy wymienioną firmę jako profesjonalnego i skutecznego partnera. (..)

Kazimierz Kitliński, prezes zarządu

(..) O wyborze Veritum zadecydowała wysoka funkcjonalność oraz przejrzystość oferowanego oprogramowania. (..)

dr Zbigniew Rosiński

(..) pakiet oprogramowania został przez nas wybrany spośród wielu oferowanych na rynku, o wyborze VERITUM zadecydowała wysoka funkcjonalność oraz przejrzystość programu (..)

Piotr Grodecki, prezes

(..) Wprowadzenie w naszej firmie oprogramowania VERITUM pozytywnie wpłynęło na jakość świadczonych przez naszych pracowników usług oraz znacząco usprawniło zarządzanie oraz przepływ informacji w przedsiębiorstwie. (..)

Bartłomiej Kaczmarek, informatyk

(..) Efekty pracy spełniają nasze wymagania, a rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków to tylko niektóre z zalet pracowników, których zatrudnia System-1. (..)

mgr inż. Jan Strzyż, prezes zarządu

(..) Możemy polecić System-1 jako profesjonalnego partnera, a jej system informatyczny jakosprawdzone rozwiązanie kompleksowej obsługi firmy. (..)

Agnieszka Sądej, prezes zarządu

(..) Zakup programu Veritum pozwoliło nam na sprawne wprowadzenie i weryfikację kart drogowych kierowców oraz prawidłowym prowadzeniu działu jakim jest transport. (..)

Elżbieta Szymczak, prezes zarządu

(..) Mając na uwadze wieloletnią współpracę udzielamy rekomendacji firmie System-1 z Poznania. Nalezy podkreślić operatywność i skuteczność obsługi. (..)

inż. Zdzisław Owczarek, wiceprezes ds.
Techniczno – Transportowych

(..) System-1 Spółka z o.o. jest firmą godną polecenia, której usługi świadczone są na wysokim poziomie. (..)

Krzysztof Kubek, prezes zarządu

(..) Spółka ta zapewnia nam rozwiązania z zakresu zintegrowanej i kompleksowej obsługi finansów, środków trwałych, sprzedaży, obrotu materiałowego oraz zarządzania zasobami ludzkimi. (..)

Janusz Jankowski, prezes zarządu

(..) Wdrożony w SM „Liburnia” w Ciszynie Zintegrowany System Informatyczny Veritum zaspakaja potrzeby w zakresie obsługi księgowo-finansowej zarzadzanych nieruchomości. (..)

Lech Szczygieł, prezes zarządu

(..) System Veritum spełnia nasze oczekiwania, jest mocno sparametryzowany, co pozwala go dostosować do różnych potrzeb. (..)

Elżbieta Nowara, wiceprezes zarządu

(..) Od 2009 roku jako Spółka jesteśmy użytkownikiem Państwa Zintegrowanego Systemu Informatycznego Veritum, z którego obsługi jesteśmy zadowoleni. (..)

mgr Andrzej Tomal, prezes zarządu

(..) Dzięki swej funkcjonalności, uproszczonemu obiegowi dokumentów, integracji danych, a także elastyczności i możliwości dostosowania do bieżących potrzeb – system spełnia wszystkie nasze oczekiwania. (..)

mgr Michał Tokłowicz, z-ca prezesa zarządu

(..) O wyborze zadecydowała również kompleksowość oferty, zarowno w zakresie funkcjonalności systemu jak i jego wdrożenia oraz powdrożeniowej obsługi informatycznej naszej spółdzielni. (..)

mgr Ryszard Klepacki, prezes zarządu

(..) Miejski Zakład Komunikacyjny Spółka z o.o. w Opolu rekomenduje firmę System-1 jako godnego zaufania partnera w zakresie oprogramowania klasy ERP. (..)

Tadeusz Stadnicki, prezes zarządu

(..)Tak profesjonalna i kompleksowa współpraca z taką firmą daje podstawy do polecenia jej innym partnerom działającym na naszym rynku.(..)

Władysław Brachun, prezes

(..)Mając na uwadze wysoki profesjonalizm i terminowość szczerze polecam firmę System-1 sp. z o.o., jako solidengo i rzetelnego dostawcę rozwiązań dla branży transportowej(..)

Krzysztof Częstochowski, prezes zarządu

(..)Współpraca naszej firmy z firmą System-1 Spółka z o.o. jest na bardzo wysokim poziomie. Firma szybko reaguje na wszystkie najmniejsze problemy i potrzeby użytkowników, udzielając im niezbędnego w codziennej pracy wsparcia technicznego i merytorycznego.(..)

mgr Ryszard Michałek, prezes zarządu

(..)Jakość kompleksowych rozwiązań systemu informatycznego możemy potwierdzić z czystym sumieniem. Z przyjemnością polecamy tą firmę wszystkim, którzy oczekują sprawnego, solidnego i terminowego wykonania usług(..)

mgr Krzysztof Pasiecki, prezes zarządu