Teraz rabat 50% na zakup Veritum Mobilna Inwentura! Licencja umożliwia zastosowanie smartfonu lub tabletu do wykonania inwentury w magazynie czy środkach trwałych bez potrzeby inwestowania w drogi sprzęt. ·

Koniec roku obrotowego to czas na inwentaryzację

Zbliża się Nowy Rok, to czas kiedy formułujemy postanowienia, oczekujemy zmian oraz jesteśmy gotowi na nowe wyzwania. W wielu firmach jest to również czas wzmożonej pracy związanej z przeprowadzeniem gruntownej inwentaryzacji magazynów, co dla niektórych stanowi niemałe wyzwanie. Warto ułatwić sobie to zadanie korzystając z Veritum Mobilna Inwentura, którą system oferuje już od dłuższego czasu.

Veritum Mobilna Inwentura

Veritum Mobilna Inwentura pozwala rozliczyć inwentaryzację magazynów za pomocą urządzeń mobilnych pracujących na systemie Android przy użyciu kodów kreskowych. W modelu tym inwentaryzacja odbywa się całkowicie w formie elektronicznej, bez potrzeby drukowania i ręcznego uzupełniania ilości na liście spisu z natury.

Mobilna-inwentura-na-android-telefon-1

Etapy realizacji mobilnej inwentury w aplikacji Veritum

Proces mobilnej inwentaryzacji wykonujemy w 4 krokach opisanych poniżej:

Krok 1

Przygotowanie inwentury – pobranie listy dostępnych inwentur i utworzenie spisu indeksów w systemie VeritumXL.

 

Mobilna-inwentura-na-android-telefon-2

Krok 2

Pobranie na urządzenie mobilne, otwartych inwentur do których użytkownik posiada uprawnienia  – tworzymy wykaz pozycji z możliwością oznaczenia tylko takich, dla których nie została wprowadzona ilość. Wyboru  indeksu do rozliczenia dokonujemy na 3 sposoby: ręcznie, przy pomocy skanera zainstalowanego na urządzeniu lub skanera zewnętrznego, podłączonego do smartfona.

Mobilna-inwentura-na-android-telefon-3

Krok 3

Wprowadzanie ilości dla poszczególnych pozycji – wykonanie inwentury, spisu z natury na urządzeniu mobilnym i wysłanie wyników do bazy danych.

Mobilna-inwentura-na-android-telefon-4

Krok 4

Wczytanie danych i rozliczenie inwentury w systemie VeritumXL – spis z natury dotyczący jednego magazynu można wykonać na kilku urządzeniach równocześnie.  Wysłane dane widoczne są w oknie kolektor danych. W celu zaktualizowania w inwenturze ilości wg spisu danymi z kolektora, należy wykonać funkcję Wczytaj.
W przypadku przesłania z urządzenia mobilnego towarów, nie występujących w spisie, zostaną one dopisane do listy pozycji inwentury i może ona zostać rozliczona.

Dzięki temu, że spis pozycji inwentury przygotowany w Veritum pobierany jest na urządzenia mobilne i po wykonaniu inwentury przesyłany zwrotnie do systemu, unikniemy pomyłek przy przepisywaniu ilości oraz zdecydowanie przyspieszymy cały proces inwentaryzacji.         

Veritum Mobilna Inwentura na Android – rabat 50% na zakup licencji

Warunki promocji:

  • do 10 stycznia 2022 zamów licencję na Veritum Mobilna Inwentura, a otrzymasz rabat 50% na zakup!
  • oferta dotyczy Veritum w wersji Standard i Premium. Podane ceny są cenami netto, doliczony zostanie do nich podatek VAT w wysokości 23%

Poznaj nas bliżej