Kolejna edycja TRANSEXPO przed nami. Mamy znów pulę biletów do rozdania! Zainteresowanych prosimy o pozostawienie kontaktu w formularzu poniżej. Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Spotkajmy się na miejscu! ·

 

TRANSEXPO – co to jest?

TRANSEXPO to najważniejsze wydarzenie dla branży transportu zbiorowego w Polsce i Europie. Światowe premiery, ważne umowy, prawie 6,5 tysiąca branżowych zwiedzających, szereg biznesowych rozmów. Wszystko odbywa się u nas  w Polsce na Targach Kielce.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz tutaj: https://www.targikielce.pl/transexpo

Veritum na TRANSEXPO

Jako czołowy producent oprogramowania dla przedsiębiorstw zbiorowej komunikacji publicznej w Polsce nasza obecność na Targach TRANSEXPO jest nieodłącznym elementem wydarzenia. Zapraszamy do naszego stoiska C-11

XVI Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO –
12-14 października 2022

Tegoroczna edycja TRANSEXPO to światowe premiery, nowe trendy i kierunki  rozwoju transportu, a także potentaci branży z rynku polskiego i z zagranicy. Zapraszamy do Targów Kielce na XVI Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO w dniach 12-14 października 2022 roku. My tam będziemy!

XVI Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO tradycyjnie już współorganizuje razem z Targami Kielce Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej. Partnerami wydarzenia są: Polskie Stowarzyszenie Przewoźników AutokarowychPolska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach.

Chcesz otrzymać bilet wstępu na TRANSEXPO? Zgłoś się do nas!

Poznaj nas bliżej