Veritum dla małych i średnich przedsiębiorstw

Rozwijaj firmę i automatyzuj procesy z Veritum

Integrując firmę i pracowników w jednym systemie wykorzystasz potencjał drzemiący w organizacji. Oszczędzisz czas i pieniądze optymalizując procesy w handlu, automatycznie obsłużysz zlecenia, uzyskasz pełną kontrolę nad magazynem. Kontrola nad kosztami i przychodami nie będzie problemem. Wszystkie dane są dostępne od ręki, dzięki czemu podejmowane decyzje są zawsze trafne.

Nasi klienci z sektora MŚP – kilka opinii

(..) System-1 wykonała powierzone prace wdrożeniowe z dużym zaangażowaniem i należytą starannością, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Spółka posiada wykwalifikowaną kadrę, jest solidnym, elastycznym we współpracy partnerem (..)

Dariusz Andrzejewski

Prezes Zarządu, PKS Konin

(..) Mając na uwadze wieloletnią współpracę udzielamy rekomendacji firmie System-1 z Poznania. Należy podkreślić operatywność i skuteczność obsługi. (..)

inż. Zdzisław Owczarek

Wiceprezes ds. Techniczno–Transportowych, JOGO Łódzka Spółdzielnia Mleczarska

(..) W chwili obecnej, system Veritum z powodzeniem wspiera działalność naszej spółki we wszystkich dziedzinach, m.in. w zakresie przewozu osób i towarów, stacji obsługi pojazdów, wywozu odpadów oraz sprzedaży towarów, w tym paliw. (..)

Leszek Kania

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu, Transgór S.A.

Proponowane rozwiązania

Konfiguracja podsystemów tworzy jednolite oprogramowanie Veritum ERP dla całego przedsiębiorstwa sektora MŚP. Do najczęstszych integrowanych podsystemów zaliczamy.

Finanse i Księgowość

Kadry i Płace

grafika moduł sprzedaż oprogramowania Veritum firmy system jeden

Sprzedaż

Gospodarka Magazynowa

Umów się na rozmowę z konsultantem biznesowym.

Chcesz dowiedzieć się czy nasze rozwiązania sprostają oczekiwaniom przełożonych i wpasują się w specyfikę pracy firmy?
Porozmawiamy o tym przy kawie!