Mamy pulę biletów do rozdania! Zainteresowanych prosimy o pozostawienie kontaktu w formularzu poniżej. Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Spotkajmy się na miejscu! ·

 

TRANSEXPO – co to jest?

TRANSEXPO to najważniejsze wydarzenie dla branży transportu zbiorowego w Polsce i Europie. Światowe premiery, ważne umowy, prawie 6,5 tysiąca branżowych zwiedzających, szereg biznesowych rozmów. Wszystko odbywa się u nas  w Polsce na Targach Kielce.

Poprzednia edycja XIV Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego TRANSEXPO odbyła się w 2018 i potwierdziła swoją markę na autobusowej mapie Europy. Na ponad 10 tysiącach metrów kwadratowych  powierzchni, nowości prezentowało aż 155 wystawców – przywieźli oni do Kielc 60 autobusów, w tym 22 premiery. Światową premierą zaskoczyła gości targów firma Solaris Bus&Coach, superlekki i oszczędny Urbino 12 LE lite hybrid z fantazją został zaprezentowany właśnie  podczas TRANSEXPO 2018. Polską premierę i jednocześnie jeden z targowych hitów przygotowała dla zwiedzających firma EvoBus. Pokazywany pierwszy raz w Polsce Mercedes Future Bus to bardzo konkretny pomysł przyszłościowego autobusu miejskiego.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz tutaj: https://www.targikielce.pl/transexpo

XV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO –
27 – 29 październik 2021

Tegoroczna edycja TRANSEXPO to światowe premiery, nowe trendy i kierunki  rozwoju transportu, a także potentaci branży z rynku polskiego i z zagranicy. Zapraszamy do Targów Kielce na XV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO w dniach 27-29 października 2021 roku. My tam będziemy!

Veritum na TRANSEXPO

Jako czołowy producent oprogramowania dla przedsiębiorstw zbiorowej komunikacji publicznej w Polsce nasza obecność na Targach TRANSEXPO jest nieodłącznym elementem wydarzenia. Zapraszamy do naszego stoiska w hali C! Dokładny numer boxu podamy jak tylko otrzymamy informację o numeracji od organizatora. 

 

XV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO tradycyjnie już współorganizuje razem z Targami Kielce Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej. Partnerami wydarzenia są: Polskie Stowarzyszenie Przewoźników AutokarowychPolska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach.

Chcesz otrzymać bilet wstępu na TRANSEXPO? Zostaw wiadomość!

Poznaj nas bliżej