Zarządzaj wielooddziałową firmą na najwyższym poziomie

Wykorzystaj funkcje do zarządzania przedsiębiorstwem wielooddziałowym dedykowane dla firm o złożonych strukturach organizacyjnych. Analizuj dane i twórz strategie rozwojowe, informacje potrzebne do planowania przygotowywane są w indywidualnych zestawieniach. Masz kontrolę nad płynnością pracy firmy. Zarządzanie obiegiem dokumnetów zapewnia kontrolę nad przetwarzanymi pismami oraz realizacją zadań.

Nasi klienci z sektora dużych firm – kilka opinii

(..) Współpraca z System-1 układa się bardzo dobrze, a ciągły rozwój firmy pozwala na stały wzrost jakości oferowanych produktów. Polecamy System-1 jako solidnego i profesjonalnego partnera z dużym doświadczeniem i pozytywnym stosunkiem do klienta. (..)

Tomasz Rochowicz

Prezes Zarządu, ARRIVA Company

(..) W chwili obecnej System-1 wykonuje na rzecz naszej Spółki usługi utrzymania i rozwoju dostarczonego systemu logistycznego, a także służy doradztwem i fachową pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów dotyczących funkcjonowania systemu. (..)

Rafał Buczek

Wiceprezes Zarządu, ORLEN Transport Sp. z o.o.

(..) Uwagę przykuwa obsługa klienta, charakteryzująca się otwartością i życzliwością. Pracownicy „System-1” reagują na wszystkie nasze uwagi, celnie dostosowując program do naszych bieżących potrzeb. (..)

Grzegorz Grzelczak

Prezes Zarządu, SAS Sp. z o.o.

Proponowane rozwiązania

Konfiguracja podsystemów tworzy jednolite oprogramowanie Veritum ERP dla całego przedsiębiorstwa sektora dużych firm. Do najczęstszych integrowanych podsystemów zaliczamy.

Narzędzia analizy biznesowej BI

Analiza biznesowa BI

Wielooddziałowość

Obieg Dokumentów

Finanse i Księgowość

Umów się na rozmowę z konsultantem biznesowym.

Chcesz dowiedzieć się czy nasze rozwiązania sprostają oczekiwaniom przełożonych i wpasują się w specyfikę pracy firmy?
Porozmawiamy o tym przy kawie!