Teraz już zawsze będziesz na bieżąco ze zmianami w Veritum!
Od wersji 2.5.0 uruchomiliśmy specjalny panel informacyjny, pozwalający sprawdzić aktualizacje, funkcjonalności i inne istotne informacje o pracy w Veritum. 

Panel jest wygodnym i prostym sposobem na sprawdzenie dostępności aktualizacji, nowych funkcjonalności, czy istotnych informacji dla użytkowników. Panel z aktualnościami jest odpowiedzią na przeprowadzone badania potrzeb Naszych Klientów.

Jakie informację będzie zawierał?

Panel z aktualnościami ma za zadanie w szybki i prosty sposób przekazać najnowsze informacje:

  • o nadchodzących aktualizacjach w systemie Veritum
  • o szczegółowych opisach zmian w podziale na podsystemy, np. Kadry i Płace, Transport, FInanse i Księgowość
  • o ważnych dla użytkownika zmianach wpływających na sposób pracy
  • o nowościach w funkcjach Veritum

 

Jak to będzie działać?

Panel z Aktualnościami będzie się uruchamiał każdorazowo wraz ze startem systemu, lecz nie będzie przeszkadzał w pracy. Wystarczy rozpocząć codzienne zadania, a panel zminimalizuje się. W każdej chwili będziemy mogli go przywołać na nowo zamykając wszystkie okna w Veritum.

 

Ilości wyświetlanych treści dostosowaliśmy do otrzymanych uprawnień do podsystemów. Co to znaczy? W przypadku, gdy masz dostęp do podsystemu Kadry i Płace, wyświetlimy Ci zmiany w KP i informację ogólne, ale nie będziemy wyświetlać nowości z podsystemu Transport.

Ważnym kryterium poprawnego działania Panelu jest dostęp do Internetu. W przypadku ograniczonego dostępu do sieci na stanowisku pracy, zapraszamy do zaglądania na naszą stronę internetową np. ze smartfonów. Na naszej stronie Veritum.pl w aktualnościach będziemy na bieżąco umieszczać powyższe treści. 

 

Czekamy na Państwa opinie i relacje z funkcjonowania Panelu z aktualnościami w Veritum! 

 

Poznaj nas bliżej