W ostatnim rankingu TOP200 Computerworld Numer 1 o polskim IT utrzymaliśmy 22 pozycję w rankingu dostawców rozwiązań i usług IT dla sektora transportu, spedycji i logistyki, gdzie konkurujemy z takimi gigantami jak Lufthansa czy PKP.

Przypomnijmy, że Computerworld TOP200 to kompleksowy raport na temat polskiej branży teleinformatycznej. Stanowi podstawowy punkt odniesienia dla prezesów i członków zarządów, menedżerów IT, informatyków i analityków, handlowców, a także klientów firm ICT, szukających informacji na temat liderów rynku w poszczególnych segmentach.

Należy podkreślić, że działamy nie tylko w sektorze transportu , ale także umocniliśmy pozycję w TOP100 największych dostawców rozwiązań i usług IT dla sektora przemysłowego i budowlanego, pozostajemy mocno w TOP100 dostawców dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz jako dostawca usług serwisowych.

Gwarantujemy łatwość obsługi, funkcjonalność, elastyczność, bezpieczeństwo, intuicyjność oraz zgodność systemów z aktualnie obowiązującymi przepisami. Zapewniamy wsparcie i pomoc na każdym etapie produkcji i wdrożenia dedykowanych rozwiązań.

Jesteśmy dumni ,że poprawiliśmy wynik w stosunku do zeszłego roku. Ciągle poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, monitorujemy rynek, śledzimy nowości, by każdy klient miał rozwiązanie , które będzie go satysfakcjonowało i ułatwiało pracę.