W wersji Veritum 2.4.4 udostępniliśmy m.in. obsługę terminali kart płatniczych w Sprzedaży, nowe kontrole pojazdu i kierowcy oraz kontrole naruszeń w Transporcie, obsługę PIT-8AR i emisję formularzy PIT-11 elektronicznie dla pracownika w Kadrach i Płacach oraz nowe wersje CIT w Finansach i Księgowości. Ponadto nowe funkcje pojawiły się w modułach Gospodarka Magazynowa oraz Usługi. ·

 

Finanse i Księgowość

Dostępne są nowe wersje CIT-8, CIT8/0, CIT-BR, CIT-WW, rozszerzyliśmy niektóre funkcje rejestrów sprzedaży i ewidencji faktur zakupów, dodane zostały kontrole przy tworzeniu JPK-VAT oraz inne zmiany, dotyczące Księgi Przychodów i Rozchodów, ksiąg rachunkowych i planu kont.

   

  Gospodarka Magazynowa

  Wersja VeritumXL 2.4.4  pozwala na uszczegółowienie podziału indeksów według grup asortymentowych, które wspomaga i przyspiesza proces wyszukiwania części i towarów.            

   

  Kadry i Płace

  W tej wersji Veritum XL udostępniliśmy obsługę PIT-8AR oraz możliwość emisji osobowych formularzy PIT-11 w wersji elektronicznej na adres e-mail pracownika.

   

  Sprzedaż

  NOWA FUNKCJONALNOŚĆ w systemie Sprzedaż – obsługa terminala kart płatniczych. System VeritumXL został umieszczony na liście certyfikowanych rozwiązań terminali FirstData (Polcard).       

   

  Transport

  Nowe funkcje w Transport w VeritumXL wersji 2.4.4 to przede wszystkim dodatkowe kontrole związane z kierowcą i pojazdem (ważność prawa jazdy, badań lekarskich, rejestracyjnych itp.) oraz kontrole naruszeń w dyspozytorni osobowej. Ponadto dostarczyliśmy narzędzia podziału linii na kontrakty i możliwość wykonania własnych operacji z poziomu karty drogowej.

   

  Usługi

   Usługi w VeritumXL w wersji 2.4.4 rozszerzone zostały o nową możliwość zaznaczania usług w specyfikacji zleceń usługowych i ofert, by ich wartości nie były sumowane do całego dokumentu.   

   

   

  Poznaj nas bliżej