WDROŻENIOWIEC SYSTEMU INFORMATYCZNEGO TRANSPORT

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

   Konfiguracja systemów informatycznych, udział w testach systemu

   Szkolenia i wsparcie techniczne użytkowników systemu

   Wyjazdy służbowe na terenie Polski

Profil pracownika:

Poszukujemy pracownika, który:

   Posiada łatwość prowadzenia rozmów z Klientami

   Jest gotowy do nauki nowych funkcjonalności i zagadnień

   Odznacza się umiejętnością organizowania własnej pracy

   Swobodnie obsługuje środowisko komputerowe

Mile widziane:

   Prawo jazdy kat. B

   Wysoka kultura osobista

   Doświadczenie w pracy wdrożeniowej IT

Oferujemy:

   Umowę o pracę

   Miejsce pracy: Poznań (biuro), Polska (wyjazdy wdrożeniowe)

   Narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop)

   Przyjazną i swobodną atmosferę pracy w pomieszczeniach biurowych (nie open-space)

   Stabilne wynagrodzenie bez przeważającego motywacyjnego charakteru premii

   Świadczenia dodatkowe: ZFŚS, dopłaty do pakietów Multisport, prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Uprzejmie prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli, dotyczącej przetwarzania danych osobowych.​

Zainteresowanych zatrudnieniem prosimy o przesłanie aplikacji na wskazany adres mailowy.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

poczta@system-1.pl

Szukasz innego stanowiska?

Aktualne ogłoszenia nie są dla Ciebie, ale chcesz dołączyć do zespołu.
Prześlij swoje CV na nasz adres mailowy:

Poznaj nas bliżej